Vyhledávání

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

O firmě

Firma Web4Soft Internet s.r.o. je významným regionálním poskytovatelem internetového připojení v okrese Jeseník.
 
Připojení na internet poskytujeme od roku 2002. Původně jako fyzická osoba David Hauerland, v roce 2009 jsme se transformovali na právnickou osobu Web4Soft Internet s.r.o. Díky poptávce po rychlém a kvalitním internetu za dostupnou cenu jsme se brzy stali významným poskytovatelem připojení v okrese Jeseník. V roce 2007 jsme začali budovat metropolitní optickou síť v Jeseníku, kterou jsme postupně rozšířili do dalších měst a obcí. Zavedli jsme také poskytování telefonních služeb VOIP a digitální kabelovou HD televizi IPTV. Naši klienti připojeni přes tuto optickou síť využívají špičkové připojení s vysokou rychlostí, kvalitou a stabilitou za velmi výhodnou cenu.
 
V současnosti se soustředíme na zkvalitňování našich služeb, rozšiřování optické sítě a zvyšování rychlostí internetového připojení. To souvisí s výstavbou optických sítí, modernizací páteřní sítě včetně bezdrátových vysílačů a také s rozšiřováním pokrytí bezdrátovým signálem. Využíváme nejmodernější bezdrátové technologie pro pásma 5.4 GHz a 10.5 GHz a špičkové technologie Cisco a HP pro optickou infrastrukturu. Naši stávající optickou síť rozšiřujeme vlastními prostředky a je v současné době dostupná v Jeseníku, Javorníku, Žulové a České Vsi. Zavádíme nové služby na naší digitální kabelové televizi IPTV a pro firemní zákazníky nabízíme nadstandardní servis a komplexní služby včetně telefonních služeb VOIP. Nyní je naše připojení dostupné pro více než 80 % obyvatel v okrese Jeseník.

Rychlý kontakt

Web4Soft Internet s.r.o.

Masarykovo nám. 60/5
790 01 Jeseník (mapa)

E-mail: websoft@websoft.cz

Telefon: 584 414 052

Výhodný balíček Internet + Start TV

GeniusTV - pause TV, televizní archiv, videorekordér, sledování pořadu od začátku. V ceně navíc sledování TV na počítači, mobilu a tabletu. Ušetříte na měsíčním paušálu.

  • 81 programů a 40 Mbit/s 489

v případě zájmu nás kontaktujte

Výhodný balíček Internet + Standard TV

GeniusTV - pause TV, televizní archiv, videorekordér, sledování pořadu od začátku. V ceně navíc sledování TV na počítači, mobilu a tabletu. Ušetříte na měsíčním paušálu.

  • 117 programů a 40 Mbit/s 689

v případě zájmu nás kontaktujte

  • Jméno:
    Heslo:

Vstup
pro naše
klienty